Херсон °CДержпідприємство на Херсонщині очолив громадянин РФ та член партії Жириновського?

18.02.2020 Вт 10:57  


Землі у Херсонській області, на адмінкордоні з анексованим Кримом, є справжнім «золотим дном» для тамтешніх посадовців. Та як вийшло, що стратегічне державне підприємство, яке має доступ до кадастрових та топографічних карт України, очолив громадянин Росії?
 
Про це розповів Кирил Вольний у розслідуванні Стопкор.

Разом з Херсонським осередком ГО «Стоп корупції» журналісти «СтопКору» займались моніторингом обігу обласних земель на Херсонщині. І увагу розслідувачів привернув директор одного з державних підприємств. Йдеться про Олександра Миколайовича Карпенка, який з 2018 року є директором державного підприємства «Центр земельного кадастру в Херсонській області». Воно спеціалізується на обліку та оцінці всіх земель, вносить відомості до Публічної кадастрової карти та проводить аукціони з продажу.

Та анкета на людину з ідентичним ім'ям прізвищем та по батькові знайшлась на… сайті «Миротворець» (цитуємо): «Карпенко Олександр Миколайович. Сепаратист, посібник окупантів».

За даними сайту, пан Карпенко був зареєстрований кандидатом в депутати Красноперекопської міської ради першого скликання вже за російської влади – від партії «ЛДПР» Жириновського. Та вибори на півострові програв.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.