Херсон °CВ ОДА обіцяють старт «Великого будівництва» вже з 1 березня

18.02.2020 Вт 11:55  


1 березня в Херсонській області стартує національна программа «Велике будівництво».


Про це заявив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій на засіданні обласної ради розвитку громад та територій.  
 
Він зазначив, що в рамках програми «Велике будівництво» на Херсонщині планується збудувати нові та реставрувати вже наявні об’єкти соціальної сфери, серед яких школи, дитячі садки, приймальні відділення лікарень, стадіони, амбулаторії, дороги та бібліотеки.  
 
Так, у рамках національної програми планується реалізувати: 
— 6 проєктів шкіл (2 нові та 4 добудови); 
— 6 проєктів дитячих садочків (4 нові та 2 добудови); 
— 8 проєктів реконструкції з добудовою приймальних відділень; 
— 8 проєктів будівництва та капітального ремонту спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов); 
— 20 проєктів реконструкції амбулаторії; 
— 3 проєкти будівництва бібліотек; 
— будівництво 127,5 км дороги. 

Очільник Херсонщини Юрій Гусєв зазначив, що активна робота команди облдержадміністрації повинна бути спрямована на те, щоб ефективно завершити ті об’єкти, яких потребують громади в нашій області. 
 
«У нас визначені відповідальні за ці об’єкти. Тож потрібно встановити терміни початку будівництва та завершення робіт. Ми будемо контролювати стан їх виконання. Щотижня я хочу отримувати звіти відповідальних за ці об’єкти. Якщо щось не виходить, то завчасно інформуйте про ці проблеми, ми будемо долучати Уряд та просувати ті рішення, які допоможуть нам вчасно завершити будівництво», — наголосив голова ОДА.     скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.