Херсон °CЗ міського бюджету виділили 10 млн гривень на «теплі кредити» для ОСББ

21.02.2020 Пт 14:33  


У міському бюджеті передбачили 10 млн гривень на відшкодування «теплих кредитів». Таке рішення прийняв виконавчий комітет Херсонської міської ради, затверджуючи План роботи департаменту житлово-комунального господарства за статтею "Заходи з енергозбереження".


Відповідно до Програми теплих кредитів здійснюється відшкодування частини кредитних коштів, залучених ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, поліпшення комфорту мешканців міста та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків.

«ОСББ почали активніше користуватись програмами кредитування енергозберігаючих заходів. Ми завжди підтримуємо такі ініціативи. Єдине, що викликає занепокоєння — щоб це були дійсно дієві заходи енергозбереження. Не просто встановлення вікон, а повноцінне утеплення фасаду, модернізація інженерних мереж тощо», — підкреслив міський голова Володимир Миколаєнко.
 
Нагадаємо, що раніше депутатка міської ради Оксана Д'якова заявила, що за ініціативи міського голови та його заступниці депутатки Олени Мазур виділення коштів на відшкодування «теплих кредитів» для ОСББ було заблоковано.

Зазначаємо, що «теплі кредити» для ОСББ надають:
— Ощадбанк;
— Укргазбанк;
— ПриватБанк. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.