Херсон °CХерсонщина друга за видачею «теплих» кредитів

24.02.2020 Пн 18:34  


Херсонщина за рейтинговим показником видачі «теплих» кредитів за 9 місяців поточного року посіла друге місце серед областей України з результатом 2,85%. У 2020 році робота в цьому напрямі продовжуватиметься.

 

Про це повідомив директор Департаменту розвитку територій облдержадміністрації Віктор Рассолов на селекторній нараді, яку провів очільник області Юрій Гусєв за допомогою відеозв’язку.


Віктор Рассолов також зазначив, що Урядом у 2020 році пріоритетами визначено модернізацію житлово-комунального господарства та реалізацію енергоефективних проєктів.

«Першочергові заходи в Херсонській області стосуються схем теплопостачання, обсягу вільних залишків коштів місцевих бюджетів станом на 1 січня 2020 року, участі у пілотних проєктах Фонду енергоефективності та наявності необхідного ресурсу в місцевому бюджеті для фінансової підтримки або надання місцевої гарантії», — наголосив директор Департаменту розвитку територій облдержадміністрації.

Акцентував увагу він і на питанні ефективного використання бюджетних коштів та впровадження довгострокової стратегії термомодернізації житлових будівель.

За його словами, з цією метою в області проводиться робота щодо запуску бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель.
Резюмуючи, Юрій Гусєв наголосив, що потрібно ставати першими і в питанні залучення коштів міжнародних організацій, Фонду енергоефективності, адже це може зробити нашу область більш енергоефективною. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.