Херсон °CЗахисники підозрюваного в організації нападу на Гандзюк оскаржать рішення про його екстрадицію

24.02.2020 Пн 19:30  


Адвокати Олексія Левіна — підозрюваного в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк — оскаржуватимуть рішення про його екстрадицію з Болгарії в Україну.


Про це у коментарі hromadske повідомив український адвокат Левіна Михайло Величко.

«Цього тижня його точно не екстрадують, тому що клієнт особисто ухвалив рішення і дана вказівка адвокату, який представляв його інтереси в Болгарії — подати апеляційну скаргу. Технічно ми у будь-який момент можемо відкликати цю апеляційну скаргу, але поки що не стоїть це питання», — сказав Величко.

Він також підтвердив інформацію про те, що Дмитро Ільченко та Андрій Мурашків — адвокати Владислава Мангера, підозрюваного у замовленні нападу на Гандзюк — намагалися потрапити до Олексія Левіна у місце утримання в Болгарії.

«Вони залучали ще одного адвоката Мокіна, навіть легалізували свої повноваження через Міністерство юстиції Болгарської Республіки, але потрапити до нього не змогли», — сказав захисник Левіна.

Натомість, у коментарі виданню Дмитро Ільченко сказав, що це неправда, а Мурашкін відмовився коментувати, але на сторінці у Facebook назвав цю інформацію фейковою та додав, що збирається туди поїхати, адже має право допитати підозрюваного.

Як відомо, суд у Болгарії 21 лютого ухвалив рішення про екстрадицію в Україну Олексія Москаленка (Левіна), підозрюваного у причетності до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.