Херсон °CДесятьом «суддям» окупованого Криму повідомлено про підозру за державну зраду

26.02.2020 Ср 10:16  


Прокуратура АР Крим повідомила про підозру 10 колишнім суддям автономії за фактом незаконного кримінального переслідування учасників мітингу на підтримку територіальної цілісності України біля Верховної Ради АР Крим 26 лютого 2014 року.
 
За повідомленням Генеральної прокуратури, 3 «суддям Верховного суду Республіки Крим» і «судді Центрального районного суду м. Сімферополя» інкримінується вчинення злочину за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада); 3 «суддям Київського районного суду міста Сімферополь Республіки Крим» — за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни), а також 3 «суддям Київського районного суду міста Сімферополь Республіки Крим» — за ч. 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 438 КК України.

За версією слідства, вказані «судді» після окупації півострова в 2014 році, зрадивши Присязі на вірність народу України, перейшли на службу до незаконно створених судових органів. Зокрема, «судді» незаконно створеного «Київського районного суду міста Сімферополя Республіки Крим» здійснювали розгляд клопотань так званих «слідчих» щодо обрання та продовження запобіжного заходу одному з керівників Меджлісу кримськотатарського народу у вигляді тримання під вартою і виносили рішення про задоволення цих клопотань. Окрім того, вони визнали його винним у злочині, якого він не вчиняв, засудивши до 8 років позбавлення волі.

На даний момент, підозрюваних оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення їх місцеперебування. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.