Херсон °CЗа вимагання хабара з іноземки чиновник міграційної служби відповідатиме в суді

26.02.2020 Ср 14:55  


До суду скеровано обвинувальний висновок у відношенні керівника одного з районних секторів Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що при виконанні службових обов'язків посадової особи стало відомо про завершення терміну перебування на території України громадянки іншої країни. Працівник ДМС, погрожуючи примусовим поверненням на Батьківщину, вимагав 20 000 гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності та продовження терміну перебування в Україні.

Після передачі грошових коштів чиновник був затриманий в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід - Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

У разі доведення провини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.