Херсон °CДля херсонського кавуна розробили власний логотип

02.03.2020 Пн 11:33  


Майбутнє географічне позначення «Херсонський кавун» отримало логотип.


Про це повідомляє компанія-розробник знака Victory House на своїй сторінці у Фейсбук.

«Участь в конкурсах, це і ще та робота, але коли це конкурс на концепцію та логотип географічної назви «Херсонський кавун» – то ідея народилася з перших хвилин. Я родом з жаркого херсонського степу, працюю з місцевими підприємцями та фермерами з 2012 року, обожнюю сонце і сонячну ягоду повну солодкої води. Звідси і концепція про поєднання в знаку води і сонця Херсонщини», — розповіла засновниця дизайн-студії Victory House Вікторія Кулакова.

Логотип містить кілька значень-символів:
Спіраль — стилізований хвостик кавуна, в той же час — солярний знак, який вказує на географічне розташування — Південь. Також спіраль є головним елементом територіального логотипу Херсонського регіону — «Скіфське сонце», символ якого взято з орнаментів народів, що населяли Південь України.
Хвилясті смуги — це і відтворення малюнку шкірки кавуна, і природні води, якими багата Херсонщина (річка Дніпро, Дніпровські плавні, узбережжі Чорного та Азовського морів).

М’які плавні форми — це традиційний підхід в південних орнаментах ремісників (вишивка, різьблення), коли в інших регіонах країни більше використовуються геометричні орнаменти. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.