Херсон °CПрикордонники посилюють морський та повітряний патруль на адмінмежі з Кримом

05.03.2020 Чт 14:40  


Прикордонники Херсонського загону починають другу активну фазу спеціальних заходів щодо прикордонної безпеки в районах на адміністративному кордоні з окупованим Кримом — на узбережжі Чорного моря і озері Сиваш.


Про це повідомляє повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

«Спеціальними прикордонними нарядами підрозділів буде перевірятися законність перебування осіб в межах контрольованих прикордонних районів Миколаївської та Херсонської областей, дотримання громадянами встановлених правил перетину адміністративного кордону з тимчасово окупованих Кримом через КПВВ, законність виходу малих плавзасобів з пунктів базування в Чорному морі і о. Сиваш», — сказано в повідомленні.

У відомстві зазначили, що прикордонна авіація буде також проводити «повітряний моніторинг і пошук порушників».

Зазначимо також, що представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький раніше повідомляв, що чисельність військовослужбовців Росії за шість років на півострові зросла в 2,5 рази — з 10-12 тисяч до 32,5 тисяч осіб. Він прогнозує, що на цьому Росія не зупиниться і буде надалі збільшувати свій військовий потенціал в Криму. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.