Херсон °CВікторія Вагнер: «не посадив нікого з відомих політиків» — не аргумент для відставки

06.03.2020 Пт 08:03  


Херсонська мажоритарниця від 183 виборчого округу Вікторія Вагнєр пояснила своє неголосування за відставку Генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Вона зазначила, що якщо він «не посадив нікого з відомих політиків», то це не може бути аргументом за його відставку.

 
Свою думку вона опублікувала на власній сторінці у facebook.
 
«Головна претензія до нього, що він «не посадив нікого з відомих політиків» — не може бути аргументом для відставки. Закон і політична доцільність — різні речі. В мене є питання до Руслан Рябошапки по справі Шеремета» — написала депутатка.
 
В той же час, Вагнєр зазначила, що вдячна тепер уже колишньому Генпрокурору за співпрацю у розслідувані військових злочинів, вчинених Російською Федерацієї, в тому числі за повернення до справи Іловайська (в «Іловайському котлі» 2014 року відбувся наступ регулярних військ РФ та масове знищення українських військових частин та добровольчих батальйонів — ред.).
 
Нагадаємо, що вчора ввечері народні обранці висловили недовіру очільнику Офісу Генерального прокурора Руслану Рябошапці. Вікторія Вагнєр свого голосу «за» його відставку не віддала.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.