Херсон °CВ ОДА заявляють про пріоритет будівництва та ремонту доріг на Херсонщині

10.03.2020 Вт 15:19  


Голова Херсонськоъ ОДА Юрій Гусєв під час селекторної наради наголосив про те, що потрібно масово почати ремонт всіх об’єктів, що були затверджені та погоджені. Будівництво і ремонт доріг мають бути пріоритетом, який визначив Президент України в рамках проєкту «Велике будівництво» і реалізації інфраструктурних проєктів. 


Заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир проінформував присутніх щодо співфінансування з місцевих бюджетів об’єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення у 2020 році.

За його словами, голови Бериславської, Каховської, Нововоронцовської та Новотроїцької РДА надали гарантійні листи про забезпечення співфінансування визначеного переліку об’єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Станом на 6 березня фактично виділено кошти з бюджету Бериславського району в обсязі 100 тис. гривень. Прийняття рішень щодо виділення інших коштів очікується на наступних чергових сесіях, які призначені на кінець березня — квітень 2020 року.

Тож Сергій Козир звернувся до органів місцевого самоврядування:

«Якнайскоріше виділення коштів співфінансування вирішить питання своєчасної підготовки до ремонтно-будівельних робіт за рахунок додаткового фінансування з державного бюджету, які Укравтодор планує залучити в поточному році. Треба якнайшвидше провести сесії та виділити необхідні кошти для того, щоб Служба автомобільних доріг могла розпочати роботи».

Сергій Козир також зазначив, що формуються пропозиції щодо додаткових об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, які можуть бути реалізовані в 2020 році.

«До цього переліку належать об’єкти ремонту зруйнованих ділянок автомобільної дороги Т-22-07/Т-04-03/ — Високопілля — Велика Олександрівка — Берислав у межах Нововоронцовського, Високопільського та Великоолександрівського районів і завершення ремонту автомобільної дороги Т-04-03 Мар’янське — Берислав — /Р-47/», — резюмував заступник голови ОДА. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.