Херсон °CОфіційно: навчальні заклади Херсона приєдналися до загальнодержавного карантину

12.03.2020 Чт 11:47  


У навчальних закладах Херсона із 12 березня до 3 квітня включно призупинено навчально-виховний процес. Рішення прийнято сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання рекомендацій КМУ.


Нагадаємо, вчора Уряд затвердив заходи, яких необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

Окрім того, міський голова Володимир Миколаєнко повідомив, що у місті будуть скасовані усі масові заходи, кількість учасників яких перевищує 200 осіб, а також тимчасово обмежена робота розважальних закладів (кінотеатрів, торгово-розважальних центрів тощо).

"Що стосується міського транспорту, то його дезінфікуватимуть. На ці заходи будуть виділені додаткові кошти", — додав Володимир Миколаєнко.

Наразі у Херсоні визначені місця для обсервації осіб із підозрою на коронавірус та готовий транспорт для перевезення цих людей.
 
Нагадаємо, що вчора, 11 березня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив карантин по всім 24 областям України, проте міське управління освіти під головуванням Юрія Ніконова видало наказ про посилення заходів епідеміологічної безпеки без закриття шкіл та дитячих садків.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.