Херсон °CОблрада виділить 22 млн грн на закупівлю 18 нових апаратів ШВЛ

17.03.2020 Вт 16:58  


Сьогодні, 17 березня, в Херсонській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та здорового способу життя.

На порядку денному лише одне питання – виділення коштів на обладнання та засоби для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Як повідомив депутат обласної ради – директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, по Херсонській області було 6 підозр на зараження коронавірусом, але жодна з них не підтвердилася.

«До четвертої години ранку ми ще зустрічали автобуси. За цю ніч медпрацівниками оглянуто близько 200 пасажирів із закордону та 300 осіб загалом за добу. Ознак зараження коронавірусом не виявлено, проте одну людину, яка працювала далекобійником за маршрутом Франція-Німеччина-Польща, ми залишили в інфекційній лікарні. В нього не прослідковується симптоматика, характерна для коронавірусу, проте, зважаючи на траєкторію переміщення, було вирішено залишити його в резервації. Там же знаходиться і людина, яка приїхала із Шанхая», – доповів Віктор Короленко.

За його інформацією на Херсонщині є 144 апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), які життєво необхідні при лікуванні хворих на COVID-19. Такої кількості достатньо в період спалаху гострих інфекційних захворювань, але не достатньо для боротьби з пандемією. За попередніми підрахунками Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Херсонська область потребує іще 50 ШВЛ для реанімацій 10 лікарень, які визначені центрами по лікуванню коронавірусу.

На сьогодні Департамент фінансів облдержадміністрації зміг вишукати 22 млн гривень, яких вистачить на 18 апаратів штучної вентиляції легень. Таким чином, депутати медичної комісії підтримали рішення щодо внесення змін до обласного бюджету Херсонської області на 2020 рік.

Нагадаємо, що 18 березня відбудеться позачергова XXXІІІ сесія Херсонської обласної ради VII скликання. В зв’язку із запровадженням в країні карантину через загрозу коронавірусу пленарне засідання пройде у закритому режимі — лише за участі депутатів обласної ради. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.