Херсон °CУ Херсоні до порушників карантину фахівці Держпродспоживслужби викликали поліцію

19.03.2020 Чт 11:58  


Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірили, як в обласному центрі підприємства дотримуються карантинного режиму. До гіпермаркету довелось викликати поліцію.


Так, перевірили на дотримання карантинного режиму Макдональдс, який розташований на ТРЦ «Фабрика». Він наразі працює лише для автомобілістів, страви віддає з собою, тому порушень зафіксовано не було.

А от маленький кіоск на вході до ТРЦ, незважаючи на законодавчу заборону, активно продавав каву. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області викликали поліцію. Правоохоронцям продавець пояснив, що не є власником, лише реалізатором. І що казав власникам про те, що роботу потрібно припиняти. Проте вони сказали, що на роботу треба вийти.

Не виконують закон також кілька великих будівельних гіпермаркетів — «Епіцентр» і «Нова лінія». На час перевірки там було багато покупців. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби знову викликали правоохоронців. Як пояснили керуючі, вони не припиняють роботу, бо продають ліки та продукти харчування. Оперативна група, яка прибула за викликом, склала відповідні матеріали.

Про виявлені порушення також повідомлять Херсонську міську раду. Якщо порушники не виконають вимоги закону, то на них чекають штрафи від 17 до 50 тисяч гривень, навіть можлива кримінальна відповідальність.

Подібні рейди фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області проводитимуть регулярно і в усіх районах області. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.