Херсон °CХудожній музей закрився на карантин та підтримав світову ініціативу #MuseumFromHome

20.03.2020 Пт 15:56  


Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка в межах світової ініціативи #MuseumFromHome на час карантину закрився для відвідувачів та посилює свою присутність у соцмережах.


Про це повідомили на сторінці музею у facebook.

«Долучаємось до світової ініціативи #MuseumFromHome і посилюємо свою присутність у соцмережах. Маємо намір більше розповідати про роботи з музейної колекції, про художників, робимо матеріали до різних дат, навіть тих, які начебто і не стосуються музею чи образотворчого мистецтва», — зазначають у музеї.
 
Також у музеї від 16-го березня є тільки охорона, адміністрація та працівники бухгалтерії. Усі інші робітники взяли відпустку на час впровадження в країні карантинних заходів.

Директорка закладу Аліна Доценко шкодує, що через введення карантину в музеї відклали відкриття декількох виставок та відмінили цікаві фестивалі.
 
"Ми повинні були 25-го відкривати виставку, присвячену ювілею Шовкуненка, картини подарували нам їзраїльські художники. Ми отримали майже три місяці тому 42 роботи з Єрусаліму" — зауважила пані Аліна.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.