Херсон °CХерсонська інфекційна лікарня отримала 80 л дезинфікуючого розчину від підприємця

25.03.2020 Ср 14:22  


Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» Херсонської обласної ради сьогодні отримало 80 літрів дезінфікуючого розчину від приватного підприємця.


Благодійна допомога надійшла від ФОП Дубіна С.В. Підприємство спеціалізується на виготовленні пива, проте сьогодні перепрофілювалось та виготовляє безкоштовні дезрозчини для медичних закладів, які готуються вести боротьбу із коронавірусною інфекцією.

За словами заступника начальника управління Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Марини Малахової, підприємство має відповідні дозвільні документи на виготовлення дезінфікуючих засобів, які відповідають усім затвердженим нормам та стандартам.

Перші 100 літрів дезінфікуючого розчину було виготовлено на основі спирту, який залишився в наявності ФОПу. Наразі керівник веде пошуки додаткових ресурсів інгредієнтів дезінфікуючого засобу – спирту, пероксид водню та гліцерину. Тому звертається з проханням до всіх за можливості забезпечити підприємство вищезазначеними розчинами, аби ФОП Дубіна С.В. продовжував виготовляти безкоштовні дезрозчини для медичних закладів Херсонщини.

Підприємець також надав 20 літрів дезінфікуючого розчину державним установам, які продовжують працювати у карантинний період. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.