Херсон °CНа Херсонщині затримано рибалок, що незаконно перетнули державний кордон

25.03.2020 Ср 15:55  


На Херсонщині прикордонники виявили рибалок, які порушили прикордонний режим і незаконно перетнули державний кордон по воді з метою промислу.

 
Під час планового патрулювання територіального моря, прилеглої та виключної (морської) економічної зон України, на кораблі Морської охорони «Поділля» прикордонники виявили маломірну ціль. Знаходження на якорі у районі промислу майже не лишало сумнівів, що це рибалки. Але дозволу на вихід в цей район жодний маломірний плавзасіб не отримував, — передає прес-служба Херсонського загону Держприкордонслужби.
 
На запити встановленими каналами зв'язку безпеки морської навігації екіпаж судна не відповідав. А коли корабель Морської охорони Держприкордонслужби змінив курс для наближення та розпізнавання цілі, «малюк» різко набрав хід та рушив у бік берега.

Утікаючи від прикрдонників, порушники спробували сховатися у Березанському лимані та вирішивши, що вони відірвалися від погоні, спокійно підійшли до берега. Але там на них вже чекав прикордонний наряд від відділу прикордонної служби «Миколаїв» Херсонського загону.

Згодом прикордонники встановили, що 4 рибалок без дозволу вийшли на промисел поза пунктом базування, порушивши правила прикордонного режиму та в пошуках кращого місця для промислу, незаконно перетнули державний кордон.

Завдяки злагодженій взаємодії прикордонників на суші та на морі, порушників вдалося затримати та притягнути до адміністративної відповідальності.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.