Херсон °CХерсонщина отримала довгоочікуваний медичний вантаж з гуманітарною допомогою

30.03.2020 Пн 17:43  


Сьогодні на КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» прибула друга партія медичних засобів, необхідних для боротьби з поширенням коронавірусу.


Медичний вантаж з китайського міста Сямень учора було доставлено у Київ, а вже сьогодні він знаходиться на Херсонщині.

«Ми отримали 3 300 медичних респіраторів, 2 820 посилених медичних масок та 880 медичних біозахисних костюмів. Цю допомогу ми передаємо для наших лікарів, які знаходяться на фронті боротьби з коронавірусною інфекцією та першочергово потребують додаткового захисту», — зазначив Юрій Гусєв.

Крім того, сьогодні область отримала гуманітарну допомогу і для лікарень: 214 550 пар рукавичок, 2 310 медичних шапочок, 125 багаторазових універсальних датчиків на палець для дітей та 72 — для дорослих, 20 дихальних контурів для багаторазового використання для немовлят та дітей, 18 контурів з латексним мішком, 60 дихальних контурів для дітей та 17 — для дорослих, 150 вірусно-бактеріальних фільтрів, 722 індивідуальні термометри та 108 ендотрахеальних трубок.

Директор КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Бовкун Юрій зазначив, що оперативно отримати цей вантаж вдалося завдяки співпраці з ОДА та Департаментом здоров'я зокрема.


Цього достатньо, щоб захистити всі 86 бригад екстреної медичної допомоги в області. Усі бригади отримають засоби захисту та без загрози для власного життя зможуть виїжджати на виклики. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.