Херсон °C202 херсонця задекларували власні статки у «цифровому» форматі

31.03.2020 Вт 11:57  


З початку року 202 херсонці скористалися сервісом он-лайн декларування доходів на веб-порталі ДПС та задекларували свої доходи в електронному вигляді.


Спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відзначають про зростання інформаційної активності громадян м. Херсона, з яких вже 88 осіб прозвітували в «цифровому» форматі.

Для зручності та спрощення процедури подання декларації про майновий стан і доходи громадян, ДПС запроваджено електронний сервіс, який дає змогу часткового автоматичного заповнення декларації в Електронному кабінеті платника.

Для подання декларації в електронному вигляді попередньо потрібно отримати ключі електронного цифрового підпису, які видаються будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів (далі - АЦСК). Перелік АЦСК ДПС та їх адресами розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням або через офіційний вебпортал ДПС. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.