Херсон °CУ Генічеському районі виявили чотирьох порушників карантинного режиму

31.03.2020 Вт 14:32  


У Генічеському районі Херсонської області станом на 31 березня умови карантину порушили 4 підприємства, діяльність яких на цей період заборонена. На них склали адміністративні протоколи.


Відповідну інформацію оприлюднили в пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Загалом з 13-го березня у Генічеському районі перевірено 172 суб'єкти госоподарювання, серед яких аптеки, заклади торгівлі та громадського харчування, відділення банків, пошти, культурні та спортивні заклади, а також підприємтсва, які надають послуги абоненстького обслуговування.
 
У Генічеському районі Херсонщини виявили чотирьох порушників карантинного режиму. В Держпродспоживслужбі зазначають, що у закладах, яким дозволено працювати на період карантину, було також виявлено низку порушень протиепідемічних заходів:

—відсутні засоби індивідуального захисту в працівників;
—неправильно застосовуються засоби індивідуального захисту;
—відсутні умови для миття рук працівників;
— недостатньо використовуються миючі та дезінфікуючі засоби для обробки виробничих поверхонь, які найчастіше контактують з руками людей і персоналу (брудні камери схову в супермаркетах, візки, корзини, прилавки в магазинах тощо);
— не провітрюються торговельні зали;
— не контролюється одночасна кількість відвідувачів у торговельних залах;
— реалізація круп, макаронних виробів, кондитерських та хлібобулочних виробів без захисної харчової плівки чи упаковки. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.