Херсон °CДиректор сільгосп департаменту ОДА встановив собі надбавку за інтенсивність праці у 100%

02.04.2020 Чт 11:25  


29 січня Директор Департаменту розвитку сільского господарства та зрошення Херсонської ОДА Олександр Паливода встановив особистим наказом собі надбавку за інтенсивність праці у розмірі 100% від посадового окладу.

 
Про це свідчить відповідний наказ самого Директора департаменту ОДА, передає Novamedia.
 
Також наказом від 20.03.2020 року він встановив працівникам Департаменту надбавки за інтенсивність праці до посадового окладу. Заступниця пана Паливоди О. Швул отримала 150% надбавки,  інша заступниця М. Степанова — 100% до посадового окладу. Заступниця начальника Управління О. Новікова також отримала 100% за інтенсивність. Також заступниця начальника управління — начальник відділу О. Щербань отримала 50% надбавки за інтенсивність праці. Інші працівники отримали по 30%.

Крім директора та заступників 100% надбавки за інтенсивність праці отримали головний спеціаліст І. Радченко — 100% та Л. Піскун — 70% (на офіційному сайті ОДА відсутні відомості про працівника цього Департаменту з таким прізвищем).

 
Нагадаємо, що директора Департаменту сільського господарства та зрошення Херсонська ОДА отримала "у спадок" від колишнього керівництва області — він був призначений за головування Андрія Путілова, залишився керувати аграрним сектором після призначення головою ОДА Андрія Гордєєва та зберіг свою посаду після зміни голови ОДА від Президента Зеленського.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.