Херсон °CНа виїздах з Херсону продовжують облаштовувати блокпости

02.04.2020 Чт 11:47  


З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Соvіd-19, у Херсоні починають працювати медико-санітарні карантинні пости.


Прес-служба мерії повідомляє, що наразі йде облаштування карантинних постів у напрямках: Миколаїв, Берислав, Білозерка та Олешки.

Цілодобово там чергуватимуть представники Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії та медики, які проводитимуть температурний скринінг громадянам, перевірятимуть документи та з'ясовуватимуть причину приїзду та фіксувати осіб, які повернулися із-за кордону. У разі виявлення людей із підвищеною температурою, ними будуть займатися медики, згідно окремого протоколу.

Усі, хто працюватиме на постах, будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Карантинні пости поки здійснюватимуть функцію контролю за переміщенням транспортних засобів, а у разі погіршення епідеміологічної ситуації та введення більш жорстких заходів карантину, їх функції будуть значно розширені.

«Оскільки в Херсоні та Херсонській області були зафіксовані випадки зараження коронавірусом, потрібно вжити усі заходи для локалізації його можливого спалаху. Прошу всіх, хто зустрічає на своєму шляху карантинні блок-пости, реагувати на це спокійно та співпрацювати з ними» — зазначив перший заступник міського голови Ігор Козаков.
 
Нагадаємо, що сьогодні вночі у зверненні після екстренного засідання штабу протидії з розповсюдження коронавірусу, перший заступник міського голови повідомляв, що місто буде закрите на карантин, а блокпости будуть встановлені опівночі.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.