Херсон °CУ Копанях закрили оптовий продуктовий ринок нардепа VIII скликання Федора Негоя

10.04.2020 Пт 10:21  


Роботу ринку «Неждана» у Великих Копанях Олешківського району тимчасово призупинено у зв'язку з порушенням санітарних та карантинних норм.
Таке рішення прийнято на основі висновків Держпродспоживслужби та Нацполіції.

Про це повідомив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, адміністрація ринку не забезпечує безпеку покупців та працівників: не здійснюється температурний скринінг, допускається велике скупчення людей, працюють торговельні точки (кафе), робота яких у зв'язку з карантином заборонена.

«Ми розуміємо, що ринок у Великих Копанях є одним з найбільших в Україні і розуміємо необхідність того, щоб він працював. Але зараз безпека та здоров'я наших громадян — понад усе. Адміністрація та власники ринку мають забезпечити дотримання санітарних та протиепідемічних норм. Тільки у такому випадку ринок відновить свою роботу», — зауважив Вадим Чабан.

Сьогодні з 08.00 роз'яснювальну роботу із власниками та директором ринку здійснює спеціальна бригада, до складу якої входять представники:
— ГУ Національної поліції в Херсонській області;
— ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області;
— райдержадміністрації та ОТГ;
— обласної санітарно-епідеміологічної станції;
— Укртрансбезпеки;
— ГУ ДСНС України у Херсонській області;
— Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

За результатами роботи бригади та виконанням адміністрацією ринку всіх санітарних та протиепідемічних вимог буде прийнято рішення про відновлення його роботи. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.