Херсон °CДБР повідомило про підозру солдату, що з необережності застрелив товариша по службі

10.04.2020 Пт 11:24  


Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру солдату строкової військової служби Збройних сил України. Військовослужбовець підозрюється в порушенні правил поводження зі зброєю, що заподіяло смерть потерпілому (ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, 5 квітня 2020 року під час несення служби, знаходячись на посту по охороні мосту біля одного з населених пунктів Херсонської області, підозрюваний порушив правила поводження зі зброєю. Військовослужбовець безпідставно наказав чатовому зміни передати йому автомат, та непереконавшись в наявності патрона у патроннику з необережності здійснив постріл у стегно чатовому. Потерпілого відразу було госпіталізовано до реанімаційного відділення, однак поранення стегнової артерії спричинило смерть потерпілому.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадження здійснює військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 10 років. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.