Херсон °CЗа порушення умов карантину на Херсонщині склали майже 600 адмінпротоколів

12.05.2020 Вт 16:58  


З початку превентивних заходів поліцейські склали 112 адмінпротоколів за порушення у сфері здійснення торгівлі, 159 — відносно інших фізичних осіб, 36 протоколів відносно перевізників, 268 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо обсервації, 19 — за порушення самоізоляції.

 
За повідомленням прес-служби ГУ Нацполіції, більшість адміністративних протоколів складені у відношенні осіб, які повернулися до країни і відмовилися від обсервації та за фактами порушення умов торгівлі під час карантину.

Протоколи складено за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція статті передбачає штраф для громадян — від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб — від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Нагадаємо, що з 11 травня Кабінет міністрів України скасував частину обмежень карантинних заходів. Але пом'якшення карантину — це не повне його зняття. Карантинні заходи продовжують діяти для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а поліція і надалі слідкує за їх дотриманням.  скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.