Херсон °CХерсонські аудитори з початку року вииявили порушень на понад 12 млн гривень

13.05.2020 Ср 16:44  


Протягом січня ‒ березня 2020 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 12,4 млн гривень.


Завдяки діям херсонських аудиторів, лише з початку поточного 2020 року, забезпечено відшкодування втрат державі на суму 5,4 млн гривень.

Окрім того, завершено 53 моніторинги закупівель, за результатами яких попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму 276,2 млн гривень, зокрема шляхом відміни торгів на суму 258 млн грн та шляхом розірвання договорів на суму 18,2 млн гривень.  

За вчинені фінансові порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 — до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, одну посадову особу звільнено.

До установ, у яких виявлені порушення, застосовано 9 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у трьох випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму понад 5,6 млн гривень.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 28 управлінських рішень та врахували 7 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 11 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато досудові розслідування. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.