Херсон °CПідпалювачам херсонської синагоги запобіжним заходом обрано домашній арешт

14.05.2020 Чт 16:55  


Слідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області О. Л. Черниш, було розглянуто клопотання слідчого поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно двох хлопців, підозрюваних у підпалі Херсонської іудейської релігійної громади.

 
Про це повідомляється на сайті Судової влади України.

Таким чином, вказані особи підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень (злочину), передбачених ч. 2 ст. 194 КК України — умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу та ст. 178 – пошкодження релігійної споруди.

Ухвалою слідчої судді відносно двох підозрюваних було застосовано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту до 9 липня 2020 року та покладено відповідні обов’язки (не залишати місце проживання, прибувати за першою вимогою до суду, слідчого або прокурора; не відлучатися з м. Херсона без відповідного дозволу; здати на зберігання слідчому документи, що посвідчують особу).
 
Нагадаємо, що спроба підпалити будівлю іудейської релігійної громади відбулась вночі з 19 на 20 квітня в Херсоні по вул. Театральній.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.