Херсон °CАграрії Херсонщини сплатили 58,8 млн гривень податку до бюджетів області

25.05.2020 Пн 11:53  


За чотири місяці 2020 року херсонські аграрії — платники четвертої групи спрощеної системи оподаткування сплатили 58,8 млн. гривень єдиного податку, які у повному обсязі надійшли до місцевих бюджетів нашої області.

 
Про це повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи стали фермери, які здійснюють діяльність у Бериславському, Нижньосірогозьському, Чаплинському, Великоолексадрівському районах та внесли до бюджетів громад по 5,5 млн. грн., 4,9 млн. грн., 4,8 млн. грн. та 4,4 млн. гривень відповідно. Платники цих районів забезпечили 19,6 млн. гривень, що становить третину від загальних надходжень податку сільгоспспрощенців по області.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2020 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де працюють та сплачують податки такі сільгосптоваровиробники. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.