Херсон °CВідому херсонську вчену-селекціонерку нагородили почесною відзнакою

29.05.2020 Пт 14:55  


Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною» нагороджено відому вчену-селекціонерку Польську Парасковію Іванівну.


Медаль обласного рівня їй вручено за вагомий внесок у розвиток сільського господарства регіону, науки, освіти, підготовки висококваліфікованих фахівців, що сприяло піднесенню авторитету Херсонщини як на державному, так і на міжнародному рівні, а також з нагоди святкування 90-річчя від дня народження.

Парасковія Іванівна – відомий в Україні і за її межами вчений-селекціонер у галузі вівчарства. Понад 60 років працює в Інституті тваринництва степових районів імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» — Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства. З 1962 року, після закінчення аспірантури, в Інституті пройшла шлях від молодшого до головного наукового співробітника, завідувача відділу.
 
Вона є автором понад 320 друкованих видань та 35 селекційно-генетичних програм з вівчарства державного та регіонального рівня.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.