Херсон °CНа Херсонщині Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на суму 6,7 млн грн

24.06.2020 Ср 16:59  


Правоохоронним органам передано 12 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування.


До суду пред'явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн.

Окрім того, завершено моніторинг 110 закупівель, за результатами якого попереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 287,4 млн грн, зокрема, шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 262,3 млн грн та розірвання договорів на суму 25,1 млн грн.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу,передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 3-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 — попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 5,6 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 — до матеріальної, 7 — до дисциплінарної, звільнено із займаної посади — 2. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.