Херсон °CЗавтра в Микільському пройдуть планові антитериростичні навчання

24.06.2020 Ср 19:44  


Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області 25 червня на території цеху водогону «Дніпро-Миколаїв» комунального підприємства «Миколаївводоканал» Миколаївської міської ради (с. Микільське Білозерського району Херсонської області) проводитимуться планові антитерористичні навчання.

 
Повідомляється, що завдання тренувань — пошук і знешкодження умовної групи терористів. Навчання відбудуться за участю підрозділів поліції, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України та органів державної влади.

У зв'язку з цим правоохоронці з 09:30 до 14:00 години посилять патрулювання вулиць селища Микільське. У межах тренувань можливі тимчасове обмеження руху транспорту та перевірка документів, що посвідчують особу.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства. Місцевих мешканців і гостей міста просять з розумінням поставитися до певних незручностей, зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.