Херсон °CВ Україні готується меморандум з Туреччиною про будівництво житла для кримчан

25.06.2020 Чт 09:59  


Президент України Володимир Зеленський та Президент Туреччини Реджеп Ердоган досягли домовленностей щодо будівництва нового житла на Херсонщині для переселенців з окупованого Криму. З цього приводу готується міжурядовий меморандум, який визначатиме технічні аспекти будівництва.

 
Про це йшлося під час телефонної розмови між главами держав.
 
Президент України високо оцінив увагу, яку турецька сторона приділяє захисту прав та інтересів кримських татар в окупованому Криму, а також  практичні кроки з реалізації домовленостей щодо будівництва на Херсонщині житла для 500 сімей внутрішньо переміщених осіб з АР Крим.

«За моїм дорученням наш уряд опрацьовує текст українсько-турецького міжурядового меморандуму, який визначатиме технічні питання будівництва», — зазначив Володимир Зеленський.
 

Президент України також відзначив незмінну позицію Туреччини щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України, захист прав кримськотатарського народу, а також налаштованість і надалі поглиблювати стратегічне партнерство між двома державами на всіх напрямах, що становлять спільний інтерес. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.