Херсон °CПрокуратура АР Крим наклала арешти на 18 суден, які незаконно потрапили на окуповану територію

25.06.2020 Чт 13:58  


За процесуального керівництва прокуратури Автонної Республіки Крим Головним управлінням СБУ в АР Крим розслідується кримінальне провадження за фактами порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію півострову та виїзду з неї.

 
Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

З липня 2014 року Україна офіційно припинила функціонування всіх портів окупованої території АР Крим та м. Севастополя, гавані півострова закриті для міжнародного судноплавства. Проте деякі іноземні судна здійснюють заходи в Крим, що кваліфікуються як дії, що підривають суверенітет України та порушують норми національного законодавства, що тягне за собою кримінальну відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден.

У зв'язку з цим, прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала процес звернення до суду з клопотаннями про накладення арешту на судна, які порушили порядок в'їзду та виїзду з окупованого півострову. Наразі вже накладені арешти на 18 суден-порушників. Також прокуратура автономії планує звернутись до Укрбюро Інтерполу для внесення таких суден до бази розшуку та направити запити до іноземних держав про міжнародну правову допомогу, з метою виконання арештів.

Завдяки співпраці та спільним зусиллям прокуратури автономії, інших державних органів і громадських організацій за останні роки спостерігається істотне зменшення кількості іноземних суден, що заходять до закритих портів Криму: зі 162 до 15 на сьогоднішній час. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.