Херсон °CНа острові Джарилгач відкрився кемпінг для учасників АТО

02.07.2020 Чт 13:37  


Табір реабілітації для бійців АТО/ООС, членів їхніх родин та волонтерів «Душа півдня» розпочав свою роботу на острові Джарилгач у Херсонській області. 


Як пише видання «НД», кемпінг працюватиме вже четвертий рік. Перші відпочиваючі тут з'явились в серпні 2017 року завдяки співпраці миколаївської організації «Агентство регіонального розвитку «Причорномор’я», молоді з волонтерського агітпоїзду «Труханівська Січ» та керівництва Херсонської області.

«За три дні ми зібрали п’ять будиночків, побудували кухню, змонтували сонячну електростанцію, душ, туалет, перевезли сюди все майно. Все це завдяки зусиллям дюжини рішучих людей», – розповів волонтер Агентства регіонального розвитку «Причорномор'я» Олександр Діордієв.

Він подякував за допомогу в облаштуванні кемпінгу Миколаївську та Херсонську асоціації учасників АТО і волонтерів зі Скадовська. 

«Чекаємо на вас, друзі!» – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Діордієв.

Відпочити в кемпінгу можна в тимчасових будиночках або наметах, за попереднім бронюванням. Він працюватиме до початку вересня. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.