Херсон °CВ Херсоні очікується надзвичайна спека: на наступному тижні прогнозують 40-42°С

03.07.2020 Пт 12:45  


За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології, в найближчий час очікується стихійне метеорологічне явище ІІІ рівня небезпечності (СМЯ IІI).


Вдень з 5 по 7 липня 2020 року по Херсонській області та м. Херсону очікується надзвичайна спека 40-42° (ІІІ рівень небезпечності — червоний).

Тож, щоб ці дні пройшли без жодних неприємностей, необхідно дотримуватися певних заходів. Особливо це стосується людей, які мають певні проблеми зі здоров'ям.

У першу чергу, необхідно обмежити своє перебування на відкритому сонці з 11:00 до 17:00. Носіть головні убори, збільшіть споживання питної води та рідкої їжі. Одяг повинен добре пропускати повітря, бути легким, просторим та бажано світлих тонів.

Всім людям, а особливо хворим із захворюваннями серця і судин, у літні спекотні дні потрібно прислухатися до відчуттів свого організму. Якщо виникає загальна слабкість з наростаючим болем у серці і тривожністю або страхом – це серйозний симптом, тому рекомендується негайно звернутися до лікаря! скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.