Херсон °CДмитро Кулеба: МЗС сприятиме виходу херсонських аграріїв на світові ринки

08.07.2020 Ср 10:57  


Міністерство закордонних справ України сприятиме виходу херсонських аграріїв на світові ринки. 

 
Про це повідомляє прес-служба МЗС.

У повідомленні ідеться, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів робочу онлайн-зустріч з 20 представниками аграрної та харчової промисловості Херсонської області, у якій взяли голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – торговий представник України Тарас Качка, а до дискусії долучилися представники майже 20 виробничих підприємств регіону.

«Учасники обговорили можливості допомоги бізнесу у проходженні процедур сертифікації та визнання української продукції на ринках інших країн, вирішення логістичних проблем та лібералізації митних правил», — йдеться у повідомленні.

Глава МЗС нагадав про перезавантаження Ради експортерів та інвесторів при МЗС України як ефективної платформи, на базі якої відбуватиметься подальша взаємодія з бізнесом.

— Наша спільна мета — не просто більше експортувати, а перетворити Україну на справжнього гаранта світової продовольчої безпеки, — наголосив Кулеба. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.