Херсон °CЗа незаконне відшкодування ПДВ керівнику будівельної фірми повідомили про підозру

08.07.2020 Ср 12:19  


 

Незаконну оборудку з перерахуванням державних коштів та незаконним отриманням відшкодування ПДВ на суму 156 тисяч гривень директором будівельної фірми викрили працівники Білозерського відділення поліції. Правоохоронці викрили керівника будівельної фірми у службовій недбалості.

 

Про це повідомляє прес-служба відомства. 

 

Зазначається, що установа, якою керував чоловік, уклала договір з медичним закладом на капітальний ремонт покрівлі. Але під час укладання договору керівник фірми надав недійсне свідоцтво платника податку на додану вартість. На той час свідоцтво було вже анульоване. Незважаючи на це, керівник використав схему незаконного відшкодування ПДВ з використанням недійсних документів. Він вніс недостовірні дані щодо суми ПДВ, а саме 156 тисяч гривень від загальної ціни договору, що становила майже мільйон гривень. Після підписання всіх необхідних документів фірма виконала ремонт покрівлі.


"На рахунок будівельної фірми були перераховані майже 1 млн гривень державних коштів, в тому числі і 156 тисяч гривень ПДВ. Таким чином, держава відшкодувала фірмі чоловіка 156 тисяч гривень, хоча він фактично не є платником ПДВ" — йдеться у повідомленні поліції.


У справі була призначена низка експертиз, правоохоронці вилучили фінансову документацію, що доводить службову недбалість директора будівельної фірми та незаконність перерахування йому коштів.


Наразі поліцейські перевіряють факт можливого привласнення чоловіком коштів, також встановлюється місцезнаходження грошей. Нині керівнику будівельної фірми повідомлено про підозру. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.367 «Службова недбалість» Кримінального кодексу України.


Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин справи і притягнення до відповідальності службової особи.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.