Херсон °CХерсонці спрямували до місцевих бюджетів понад 2 млрд гривень податків

13.07.2020 Пн 11:04  


 
 

За перше півріччя 2020 року платники Херсонщини поповнили бюджети місцевих громад на 2 240 млн гривень податкових платежів. Це на 

80 млн гривень більше, ніж торік.
 
Інформацію підготували спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Частка податку на доходи фізичних осіб у місцевих бюджетах нашої області склала 68%. Від роботодавців і громадян Херсонщини надійшло 1523 млн гривень податку, це на 75 млн гривень більше, ніж торік.

Представники підприємництва і сільськогосподарського виробництва, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, направили до бюджетів громад 328 млн гривень єдиного податку.

Традиційно на третьому місці серед найбільших місцевих платежів - плата за землю. За шість місяців платниками податків перераховано 218 млн гривень цього податку. Зокрема, від СГД — юридичних осіб громади отримали 179 млн гривень, від фізичних осіб — 39 млн гривень земельного податку.

У розрізі відокремлених територіальних підрозділів платники Херсонського управління перерахували — 1365 млн гривень податків, Новокаховського - 665 млн гривень, Генічеського — 210 млн гривень місцевих податків і зборів.
 
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.