Херсон °CВ Херсоні підвели підсумки та нагородили учасників ралі «Чумацький шлях»

13.07.2020 Пн 12:29  


Ралі «Чумацький шлях» — спортивна візитівка Херсонщини. Сотні людей під час проведення змагань стають свідками запеклої боротьби за першість провідних українських ралістів. 


Цього року змагання пройшли 11-12 липня. За першість учасники змагань боролися на територіях Херсона, Бериславського та Білозерського районів. 

12-го липня на площі Свободи у Херсоні відбулося урочисте закриття змагань та нагородження призерів. З привітальним словом до ралістів звернувся голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

"Хочу побажати всім учасникам змагань повертатися до нас на Херсонщину з друзями, близькими, своїми родинами. Відкривайте для себе наш чудовий Херсонський регіон. Бажаю вам перемагати: завжди і в усьому. Крім кубків ми хочемо подарувати переможцям прапори нашої області. Для того, щоб ви  їхали додому з частинкою нашої чудової Херсонщини", — зазначив Юрій Гусєв. 

Вже традиційно команди-переможці на своїх автомобілях виїжджали на п'єдестал, аби отримати грамоти та кубки. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.