Херсон °CВ поточному році херсонські прикордонники оформили майже 487 тис громадян

13.07.2020 Пн 16:25  


Прикордонники Херсонського загону протягом першого півріччя оформили майже 487 тис громадян. У порівняння з минулим роком, пасажиропотік в пунктах пропуску та КПВВ на ділянці Херсонського прикордонного загону зменшився майже втричі, що зокрема, пов'язано з карантинними обмеженнями, введеними як в Україні, так і в сусідніх державах.

 
Про це повідомляється на сторінці Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби.

Так, протягом першого півріччя минулого року військовослужбовці загону здійснили оформлення 1 млн 100 тис громадян та 167 тис транспортних засобів. За аналогічний період поточного року, прикордонниками загону оформили 487 тис громадян та 65 тис транспортних засобів. Зокрема, 37 тис осіб та 328 літаків прикордонники оформили в аеропортах «Херсон» та «Миколаїв», 41 тис осіб та 2604 морських суден прослідували через морські пункти пропуску, а також 408 тис осіб та 62 тис автівок були оформлені в контрольних пунктах в'їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».
 
Прикордонне відомство завжди підвищує комфорт, безпеку та швидкість пропускних операцій.
 
Наразі, усі пункти пропуску через державний кордон та контрольні пункти в'їзду-виїзду на ділянці Херсонського прикордонного загону функціонують в штатному режимі.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.