Херсон °CНа Херсонщині понад 9 тис працівників отримають допомогу по частковому безробіттю на період карантину

23.07.2020 Чт 19:41  


В області активно продовжується робота в частині фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. Йдеться саме щодо права роботодавців та ФОПів, які є застрахованими особами, на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов зазначив, що з 16 липня набули чинності зміни до порядку отримання допомоги по частковому безробіттю.


«Наразі розширено коло працівників, які мають право отримати цю допомогу, — коментує керівник обласної служби зайнятості. - Відтепер допомогу по частковому безробіттю можуть отримати і працівники, які були вимушені перебувати у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину й ті, які отримували оплату часу простою».


Отже, станом на 21 липня, в області вже прийнято майже 4500 відповідних рішень про надання допомоги більше 9100 особам (мова про найманих працівників та ФОПів, які є застрахованими особами).


У цілому в області виявили бажання отримати таку допомогу майже 4700 роботодавців та фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, для виплати допомоги більше 9400 відповідним особам.


Херсонська обласна служба зайнятості закликає роботодавців скористатися можливістю фінансової підтримки для збереження кадрового потенціалу та робочих місць. Спеціалісти служби зайнятості завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.