Херсон °CДруга хвиля оптимізації: у ХДУ затверджено новий склад факультетів і кафедр

27.08.2020 Чт 18:05  


27 серпня у Херсонському державному університеті відбулося засідання Вченої ради. Вже традиційно на початку нового навчального року колектив освітнього закладу збирається, аби окреслити перспективні плани на майбутнє.


За повідомленням прес-служби вишу, на початку зібрання ректор університету Олександр Співаковський та голова Вченої ради Володимир Олексенко вручили членам колективу грамоти та подяки від керівництва міста та області.

Першим питанням розглянули кандидатури на посади проректорів університету. Кандидати відзвітували та окреслили своє бачення розвитку університету. Вчена рада  затвердила на посадах проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова; проректорку з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксану Лаврикову; проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи Віталія Кобця. 

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, перед тим, як підписувати контракт з проректорами, вони мають презентувати те, що виконали та представити показники, які є вимірюваними. «Ми формуємо потужну систему прийняття рішень та нову філософію відносин», — наголосив ректор.

Одним із важливих питань були зміни у структурі ХДУ. За словами першого проректора Сергія Омельчука, це рішення було ухвалене на підставі колегіальних органів різних рівнів та на підставі рішень загальних зборів факультетів. «Все підпорядковано одній меті — балансуванню тих потреб, які ми маємо із тими якісними аспектами освітніх послуг, що надає університет», — значив перший проректор.


Вчена рада підтримала зміни у структурі університету: кафедру історії, археології та методики викладання підпорядковано соціально-психологічному факультету, який перейменовано на факультет психології, історії та соціології. Історико-юридичний факультет об’єднано з факультетом економіки і менеджменту та перейменовано на факультет бізнесу і права. Кафедру педагогіки імені проф.Є.Петухова перейменовано на кафедру педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф.Є.Петухова. Кафедру технологічної та професійної освіти приєднано до кафедри фінансів, обліку та підприємництва, надавши назву — кафедра фінансів, обліку та підприємництва. Кафедру медицини та фізичної терапії реорганізовано у кафедру фізичної терапії та ерготерапії.

Також у ході засідання було затверджено ряд положень та документів. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.