Херсон °CРезультати першого етапу прийому вступників через Освітні центри «Крим – Україна» та «Донбас - Україна»

02.09.2020 Ср 17:57  


Завершився перший етап прийому вступників через Освітні центри «Крим – Україна» та «Донбас - Україна» Херсонського державного університету.

 

Освітні центри ХДУ займають 10 місце з 205 освітніх закладів України. Станом на сьогодні зафіксовано понад 75 звернень, — повідомляє прес-служба вишу.

 
За словами керівниці Освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» Тетяни Казакової, на першому етапі до ХДУ подали заяви 12 абітурієнтів. З них 11 вступників будуть навчатися на денній формі за державним замовленням і один на заочну форму (контракт).
 
За квотою Міністерства освіти та науки України на бюджетну форму навчання виділено 89 місць. У минулому навчальному році з тимчасово-окупованих територій до ХДУ вступили 22 особи. Кількість вступників у 2020 році буде оприлюднена після 23 жовтня.
 
Бажаючі стати студентами ХДУ через Освітні центри «Крим — Україна» та «Донбас — Україна» можуть подати документи до завершення 2 етапу прийому вступників 23 жовтня. Для цієї категорії студентів поселення в гуртожиток розпочнеться з 10 вересня, а вже з 14 вересня — розпочнеться навчання.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.