Херсон °CЧому знижується рейтинг Президента?

07.10.2020 Ср 19:09  


Однією з головних тем в обговореннях у ЗМІ стала відмінність у рейтингах «Слуги народу»: як було у 2019 році та як є зараз.

«Менший рейтинг спричинений тим, що зараз ми знаходимость у принципово інших політичних обставинах, ніж було раніше. Якщо вибори 2019 року були часом максимального єднання всього суспільства проти влади Петра Порошенка, то тепер немає такої негативної фігури, яка здатна об’єднати проти себе майже усе суспільство, спонукаючи обрати когось одного на противагу. Тому зараз настрої виборців вже не концентруються в чиємусь одному рейтингу, а розійшлися у певних пропорціях по різних політичних таборах.

 За більш ніж рік після виборів-2019 політичне життя ускладнилось, й люди повернулися до звичних настроїв, які суттєво відрізняються у різних вікових, майнових, регіональних групах.

 Хтось за співпрацю з МВФ, хтось категорично проти. Хтось за перегляд мовного закону, хтось категорично проти. Хтось за повну відміну медичної реформи Уляни Супрун, хтось категорично проти. Таких ліній протистояння у нашому суспільстві дуже багато, й на них спекулюють опоненти влади.
Правляча партія йде курсом національних інтересів, й тому обирає в тому числі й непопулярні рішення, з якими «граються» опоненти. Наприклад, програма співпраці з МВФ потрібна, щоб зберегти фінансову стабільність у державі. Наші опоненти не відповідають ані за курс гривні, ані за виконання бюджету. Вони відповідають тільки за свої рейтинги, тому їм дуже легко критикувати правлячу партію через МВФ або якусь іншу подібну тему.
Маємо й дуже складний рік. Окрім коронакризи, яка вдарила по всім країнам світу, а не тільки по Україні, – наприклад, навіть Швеція, яка обрала іншу реакцію на епідемію, отримала мінус 8% падіння ВВП у другому кварталі цього року, – маємо складні погодні умови: в частині регіонів посуха, яка знижує результат агросектору в цьому році, частина регіонів постраждала від повені, були й лісові пожежі, які завдали значних збитків. Неспокійною залишається й криміногенна ситуація, що не може бути інакшим з огляду на сьомий рік війни та збільшення доступу до зброї в країні. Усе це також знижує рейтинг команди влади, оскільки відповідальність за негатив автоматично покладається на владу.

 Відмінність коронакризи від масштабних криз у попередні роки полягає в тому, що ця криза є кризою бізнесів, а не просто фінансовою кризою, як було, наприклад, у 2008 році. Через карантинні обмеження по всьому світу постраждали цілі галузі, змінилися торговельні ланцюжки, змінилося життя людей, що у свою чергу негативно вплинуло на споживчі тенденції. Це призвело до втрат, які понесли усі країни світу, а не тільки Україна.

 Негативно на світову економіку вплинули й торговельні війни між США та Китаєм. Це зумовило зниження цін на продукцію металургії в 2019 році.
Металургія є однією з базових галузей української економіки, тож мінус у цій галузі спровокував спад у промисловості в нашій країні, який не залежав від рішень та дій нашої влади.

Президент Володимир Зеленський і «Слуга народу» залишаються лідером симпатій виборців.

Навіть з урахуванням зниження рейтингу правлячої партії та збільшення числа тих виборців, які кажуть, що країна рухається у неправильному напрямку, Володимир Зеленський та партія «Слуга народу» зберігають лідерство в опитуваннях.

 Якби вибори президента або Верховної Ради відбулись наступної неділі, перше місце отримав би чинний президент й правляча партія. Усі наші опоненти й досі можуть тільки мріяти про рейтинг, який є як у президента, так і «Слуги народу».

 Якби цей рік був простіший, то рейтинговий результат команди влади був би кращим. Тож, саме труднощі року, на які не могла вплинути команда влади, зумовили зниження рівня підтримки.

 Навіть при всіх труднощах року, саме президент Володимир Зеленський і партія «Слуга народу» залишаються тими учасниками політичного процесу, обговорювати які – найцікавіше усім. Усі інші команди і партії навіть разом узяті не отримують такої ж уваги. Отже, саме команда влади залишається лідером суспільної уваги, а це означає, що саме з командою влади більшість виборців пов’язують свої надії – прямо чи опосередковано» – зазначив Юрій Кирилов.
 

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.