Херсон °CКартка херсонця - сучасна послуга для кожного жителя міста, - Юрій Кирилов

13.10.2020 Вт 15:37  


Навколо ідеї створення в Херсоні «Картки херсонця» існує багато думок та не завжди відповідних суті нововведення розмов.
Своїм баченням поділився кандидат на посаду Херсонського міського голови від партії «Слуга народу» Юрій Кирилов:
«В моїй програмі вже у 2020-2021 рокaх можна запровадити «Картку херсонця» для нaших пенсіонерів з двомa бaзовими пільгaми: комунaльний трaнспорт тa комунaльні соціaльні aптеки».


Те, що «Картка херсонця» створена для людей пенсійного віку зрозуміло, але чи зможуть нею користуватися інші вікові категорії херсонців?
 
На це запитання Юрій Кирилов відповів так:
 
«На першому етапі, ми допоможемо нашим пенсіонерам. У 2021 році цілком можливо запустити проєкти соціальних комунальних аптек і пільгового проїзду по «Картці херсонця» на будь-якому міському транспорті.
На сьогоднішній день маємо проблему, що вже навіть тролейбусом пенсіонери не можуть скористатися в ранкові і вечірні години. Вважаю, що така ситуація не зовсім правильна, тому що міський бюджет постійно компенсує комунальному підрприємству ці витрати.
 
Що стосується інших вікових категорій херсонців, то в нашій програмі є проєкт, що має назву «Кабінет херсонця». Там житель міста зможе отримати різного виду послуги, наприклад, адміністративні. Вже у 2021 році мають зникнути ці безглузді черги з 04:00 години ранку з талончиком за пропискою, випискою, чи іншою довідкою. Це ж абсурдні речі.
 
Вважаю, що ми маємо замовляти послугу, наприклад, дома звечора в електронному кабінеті херсонця і наступного дня чи через певний період часу отримувати необхідну довідку.
 
Більше того, ми плануємо перетворити довгобуд по вул.Українській на сучасний ЦНАП. В ньому ми налагодимо процеси так, щоб контакт чиновника і херсонця був мінімальним: замовив довідку онлайн – приїхав у зазначений час її забрав. Такий мінімальний людський контакт дозволить пришвидшити роботу та виключити елемент корупції, адже вона породжується саме в процесі спілкування між людьми» – Юрій Кирилов, кандидат на посаду Херсонського міського голови від партії «Слуга народу».
 

  скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.