Херсон °CДосвід участі херсонського державного університету за Програмою Erasmus+

16.10.2020 Пт 16:18  


Херсонський державний університет долучився до заходу «UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON», який проходить 15-17 жовтня в рамках #ErasmusDays 2020 та приєднався до української спільноти Еразмус+! Модератором круглого столу «Досвід участі ХДУ за Програмою Erasmus+» виступила проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова.

 
Ректор університету Олександр Співаковський наголосив, що ще у 1998 році у Херсонському державному університеті був створений міжнародний відділ. Відтоді ми розпочали співпрацю з країнами Европи та Америкою.
 
«Якщо університет хоче створити собі ім’я, то потрібно виходити за кордони у прямому і переносному значенні. Колектив ХДУ щодня працює над вдосконаленням», — зазначив Олександр Співаковський.
 
Під час заходу до обговорення долучились члени проєктних груп, що займались реалізацією проєкту «Створення сучасної магістерської програми з інформаційних систем» «MASTIS» та проєкту «Мережа центрів компетенції для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні» — «CruiseT». Також студенти університету поділились досвідом участі у програмі академічної мобільності ERASMUS+.
 
В ході заходу проєктна група розповіла про аспекти підготовки, подання та реалізації проєктів. Присутні довідалися про складнощі, які виникають під час написання проєктної пропозиції. А також поділилися своїм досвідом та розповіли про результати співпраці спільно з європейськими партнерами і позитивні зміни університетського середовища та регіону. У ході круглого столу було презентовано міжнародні проєкти — «Мережа центрів компетенцій для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні», «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем». Та обговорили участь в академічній мобільності в університеті імені Адама Міцкевича у Познані (республіка Польща).
 
Прес-центр ХДУ
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.