Херсон °CХерсонські судді підвищують свою кваліфікацію

26.11.2020 Чт 12:27  


 
 

 

 

 Про це повідомляється на фейсбук сторінці Херсонського окружного адміністративного суду:

 


– Попри напружений робочий графік через істотне збільшення кількості позовних заяв, судді та працівники апарату Херсонського окружного адміністративного суду продовжують систематично підвищувати свою кваліфікацію.


Так, сьогодні голова суду Олег Бездрабко та суддя Валентина Дубровна долучилися до вебінару на тему: "Захист соціальних прав внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп: Європейська соціальна хартія, інші стандарти Ради Європи й практика адміністративних судів в Україні”.


Захід організовано Касаційним адміністративним судом у складі Верховний Суд за підтримки проєктів Ради Європи "Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень” і "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”


У свою чергу працівники апарату суду Олег Пестрецов, Олександра Мельник, Євген Скакун та Ігор Сироткін успішно засвоїли програму онлайн семінару «Тайм-менеджмент у професійній діяльності працівника апарату суду», проведеного Одеським регіональним відділенням Національної школи суддів України.


Усі щиро вдячні доцентці кафедри публічного управління та регіоналістики ОРІДУ НАДУ при Президентові України Наталі Піроженко за такий чудовий онлайн-семінар


скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.