Херсон °C«Херсонгаз» дає можливість укласти договори на продовження транспортування газу

16.12.2020 Ср 16:31  


 Про необхідність для комунальних підприємств та установ, що використовують у своїй статутній діяльності природний газ, укласти на наступний рік договори з транспортування газу, йдеться у зверненні керівництва АТ «Херсонгаз», яке розташоване на офіційному сайті міста Нова Каховка, повідомляє Online НК.


«Послуги розподілу природного газу надаються за наявності відповідного договору з АТ«Херсонгаз» (далі – оператор ГРМ) та за умови наявності споживача в реєстрі постачальника (тобто за наявності укладеного договору на постачання природного газу).


В свою чергу відсутність споживача в Реєстрі споживачів будь-якого постачальника у відповідному розрахунковому періоді є підставою для припинення/обмеження газопостачання (розподілу природного газу) на об’єкт споживача Оператором ГРМ, відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем.

Бюджетні організації на початку року укладають новий договір розподілу природного газу, який діє лише протягом бюджетного року. Процедури укладання нового договору займають певний час.


Враховуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», замовники зобов’язані:


1) проводити закупівлю послуги розподілу природного газу та закупівлі природного газу із застосуванням процедур, визначених ст. 13 Закону України «Про публічні закупівлі», за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень;


2) здійснювати спрощену закупівлю з використанням електронної системи закупівель, якщо вартість товару дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, але є меншою за вартість що вказана в пункті першому;


3) оприлюднювати звіт про договір про закупівлю в електронній системі закупівель у разі, якщо договір укладено без використання електронної системи закупівель а вартість товару не перевищує 50 тисяч гривень.


Крім того, більшість бюджетних організацій підлягають реорганізації, а це означає переукладання всіх договорів, але до теперішнього часу не надано жодних документів з цього приводу та не зрозуміло, з ким саме необхідно буде укладати нові договори.


Зволікання бюджетних установ з укладанням договорів на розподіл та постачання природного газу на 2021 рік може призвести до необхідності обмеження надання їм послуг розподілу природного газу з 01.01.2021 року.


Зважаючи на тривалість процедур закупівлі та строки проведення спрощених закупівель, задля забезпечення безперебійного надання послуги розподілу природного газу в 2021 році, просимо вжити заходів для завчасного початку їх проведення.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.