Херсон °CХерсонщину відвідає віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук

19.11.2021 Пт 12:07  


22-23 листопада на Херсонщині з робочою поїздкою перебуватиме віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.


22 листопада Ірина Верещук огляне режимну та сервісну зони тимчасового контрольного пункту в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «КАЛАНЧАК», ознайомиться з роботою ЦНАПу. Після чого, о 12:30, відбудеться спілкування з представниками ЗМІ. Також віце-прем’єр-міністр України огляне дамбу на Північно-Кримському каналі.

22 листопада вже о 18:00 в облдержадміністрації (зал засідань, ІІ поверх) відбудеться зустріч Ірини Верещук із внутрішньо переміщеними особами та представниками меджлісу кримськотатарського народу. За підсумками поїздки та наради, о 18:30, віце-прем’єр-міністр України поспілкується з журналістами.

23 листопада Ірина Верещук огляне режимну та сервісну зони тимчасового контрольного пункту в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «ЧОНГАР». О 12:00 після ознайомлення заплановано спілкування з представниками ЗМІ. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.