Херсон °CКоманди з 9 громад Херсонщини візьмуть участь у програмі з розвитку громад

21.11.2021 Вс 17:39  


Команди 9 громад Херсонщини стали учасниками програми "Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021". Вони вивчатимуть як сформувати та презентувати власний проєкт, спрямований на розвиток території громади.


Про це Суспільному розказала керівниця Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Херсонській області Оксана Сілюкова.

"Сьогодні кожна громада розуміє, що для розвитку території та реалізації проєктів важливо вміти залучати додаткові ресурси: фінансові, трудові, методичну та експертну підтримку. А для цього необхідно вміти презентувати свій проєкт, обґрунтовувати ідею, розуміти вимоги донорів та інвесторів - і це завдання для проєктного менеджера. Дати ці знання і вміти їх використовувати плануємо під час циклу занять", — розповіла Оксана Сілюкова.

З Херсонщини навчатимуться 26 фахівців, які представляють команди Великолепетиської, Іванівської, Каланчацької, Костянтинівської, Новотроїцької, Зеленопідської, Олешківської, Музиківської та Присиваської територіальних громад.

Для учасників програми підготували семінари та творчі майстер-класи. Також відбудеться онлайн-візит до однієї з успішних громад, каже Оксана Сілюкова. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.